Z Tipi Yangın Merdiveni

EN ÇOK OKUNANLAR

SON YORUMLAR

 • Dilan YILMAZ
  İş yerimiz için yangın merdiveni yaptırdık. İşinde çok başarılı ve çok ilgili bir firma hiç bir sorun yaşamadan yangın merdiveni kurulumunu yaptılar çok memnun kaldık. Herkese de tavsiye ederim.
 • Gürol AVCI
  iş merkezimize yangın merdiveni yaptırdık. Firma işinde çok başarılı ve çok ilgili. Çalışmalarından çok memnun kaldık ve hiç bir aksilik yaşamadık. Kesinlikle tavsiye ederim.
 • Hasan DEMİR
  Dershanemiz için yangın merdiveni yaptırdık ve firmadan çok memnun kaldık.

Z Tipi Yangın Merdiveni

     Z Tipi Yangın Merdiveni

Yangının çıkıp çıkmayacağı hiç kimse tarafından önceden bilinmediği için;  bütün binalara yangın merdiveni gerekmektedir. Yangın merdiveni imalatı öncesi yangın danışmanı öncülüğünce ve yangına dayanıklı malzeme ile yapılmalıdır. Kullanılan bütün malzemelerin A1 kalite olması gerekmektedir. Yasalarımızda da konusu geçen yangın merdivenleri yapımı için binanın 4 kattan fazla veya ölçülerinin 4 katlı bir binadan daha uzun olması sonucu zorunlu olarak binada yangın merdiveni bulundurmak gerekmektedir.

Yangın merdivenlerinin en yaygın iki tipi vardır. Bunlardan ilki dairesel yangın merdivenleri ve ikincisi ise z tipi yangın merdiveni olarak bilinmektedir. Ayrıca düz kollu yangın merdiveni olarak da tabir ettiğimiz merdiven çeşidi mevcuttur. Z tipi yangın merdiveni çok yaygın olarak kullanılmaktadır ve bu nedenle her insanın mutlaka bir gün karşılaştığı z tipi yangın merdiveni aynı zamanda yasalarımıza da en çok uygun olan yangın merdiveni tipi olarak kabul görmektedir.

 Firmamıza yangın merdiveni için görüşmeye geldiğinizde öncelikle yangın merdiveni yaptıracağınız binayı görmek, incelemek zorunluluğumuz bulunmaktadır. Yetenekli ve deneyimli işçi kadromuz ile incelediğimiz binanızda hangi ölçülerde ne tip yangın merdiveni bulundurulması konusunda bilgilendirilerek, çalışan deneyimli personellerimiz tarafından bilinçlendirilmiş olacaksınız.

Yürürlükte ve yönetmelikte olan yangın merdivenleri ile ilgili standart yasalara göre çalışan firmamızla anlaşarak binanıza yaptırdığınız z tipi yangın merdiveni ile ilgili, yapım aşamasından sonrası ile ilgili herhangi bir yasal sıkıntı çekmeden güvenliğinizi kolay, kaliteli ve ekonomik bir şekilde sağlamış olursunuz.

Yangın merdiveni firması olarak yangın danışmanımız ve mühendisimiz öncülüğünde deneyimli ustalarımızın size vereceği bakım ile ilgili bilgiler yangın merdivenlerinizin bakımı ve aynı zamanda kontrolleri eksiksiz yaparak, deneyimli ve özgün işçilikleri ile firmamızın çalışanları, bir bütün olarak çaba sarf ederek yangın merdivenlerinizden memnuniyetinizin uzun seneler sürmesini sağlamaya çalışacaklardır.

 Firmamızın prensibi haline gelmiş olan müşterilerimizi memnun etme anlayışı ile onların can güvenliği, mal güvenliği ve mutluluğu için deneyimli ustalarımızın yaptığımız kaliteli işler ile her zaman takdir topladı ve müşterilerimizden her zaman iyi eri dönüşler alınarak daha mutlu ve gururlu bir şekilde çalışmamızı, deşarj olmamızı sağladı. Başarı Mühendislik olarak daima uzman kadro ile devam etmekteyiz.

 Sürekli güncellenen inşaat ve yangın teknolojisini takip eden firmamızın bakım ve onarımını da üstlendiği kaliteli hammaddeye sahip yangın merdivenleri ile can güvenliğinizi sağlayabileceksiniz. Dolayısı ile sahip olacağınız bu yangın merdivenleri ile acil durumlarda paniklemeden düzgün bir şekilde acil çıkışa rahat bir şekilde yönelebilmenizi sağlayabilecek, tehlike anında sizi kurtarabilecek donanımla kaplanmış yangın merdivenleri ile daha mutlu ve güvenliğinizden emin olduğunuz için psikolojik açıdan hafiflemiş olacaksınız. Yangın merdiveni yönetmeliği ve yangın merdiveni fiyatları için bizimle kolayca irtibat sağlayabilirsiniz. 0216 621 98 42

YORUMLAR

  Henüz Yorum yazılmamış.İlk yorum bırakan sen ol..!

BİR YORUM YAZ

Yangın Merdiveni Yangın Merdiveni Yangın Merdiveni Yangın Merdiveni
 • "yangın merdiveni"; "yangın kapısı"; "yangın merdiveni"; "yangın danışmanı "; "yangın merdiveni"; "yangın merdiveni";
 • Yukarı Çık