Düz Kollu Yangın Merdiveni

EN ÇOK OKUNANLAR

SON YORUMLAR

 • Dilan YILMAZ
  İş yerimiz için yangın merdiveni yaptırdık. İşinde çok başarılı ve çok ilgili bir firma hiç bir sorun yaşamadan yangın merdiveni kurulumunu yaptılar çok memnun kaldık. Herkese de tavsiye ederim.
 • Gürol AVCI
  iş merkezimize yangın merdiveni yaptırdık. Firma işinde çok başarılı ve çok ilgili. Çalışmalarından çok memnun kaldık ve hiç bir aksilik yaşamadık. Kesinlikle tavsiye ederim.
 • Hasan DEMİR
  Dershanemiz için yangın merdiveni yaptırdık ve firmadan çok memnun kaldık.

Düz Kollu Yangın Merdiveni

Düz Kollu Yangın Merdiveni

Düz kollu yangın merdiveni

 Düz yangın merdivenlerinin hayatımıza girmesiyle birlikte kendimize daha güvenilir alanlar açmak konusunda büyük kolaylıklarla tanışmış bulunmaktayız. Başta adı üzerinde yangın olmak üzere, daha birçok doğal afetler ve beşeri faktörlerden kaynaklanan hasarlı felaketlere karşı önlem alabilirsiniz. Düz kollu sahanlıklı yangın merdivenleri sayesinde her yaştan sevdiğiniz, hayati tehlike yaşamadan kısa sürede ve kolayca bulunduğu olay yerini terk edecektir. Kendilerine güvenli bir alan oluşturmak, ısı ve dumana karşı zararsız sahalara bir an önce ulaşmak için kaliteli olarak üretilmesi gereken düz kollu yangın merdivenlerini kullanan kişiler, büyük anlam ifade eden kısa zaman dilimlerinde bu sorunları atlatacaklardır.

Düz kollu yangın merdivenlerinin kaliteli olarak yapılması, uygun malzemeler kullanılması ve ölçülerinin yönetmeliklere uygun olarak yapılması oldukça önemlidir.

Bu aşamalarda imdadınıza koşacak olan İstanbul yangın merdiveni firmamız sayesinde ucuz fiyatlarla, profesyonel hizmetleri bir arada görebilirsiniz. Müşterilerini memnun etme misyonuyla attığı kendinden emin adımlarla sektör içerisinde yılların tecrübesini yangın merdivenlerine aktaran firmamız, yönetmelikler çerçevesinde binanız için en uygun modeli tasarlamaktadır.

Z tipi ve daire tipi olmak üzere iki çeşitlerini göreceğimiz yangın merdivenlerinde genellikle Z harfini andırdığı için bu ismi alan modelleri tercih edilmektedir. Yüksek katlardan inişler esnasında baş dönmesi gibi problemleri ortadan kaldırması nedeniyle tercih edilen bu model için kat sayısı sınırlaması yoktur. Binalarınızın yüksekliği ne olursa olsun, zorunlu olan yangın merdivenlerinin monte edilmesiyle birlikte daha güvenli ve kaliteli yaşam alanları haline dönüşecektir.


Yangın merdiveni sektöründe barınan yüzlerce firma arasından kalitesini ispat eden ve çeşitli sertifikalarla başarılarını tüm müşterilerinin gözleri önüne seren firmamız, başta İstanbul olmak üzere Türkiye’ nin dört bir yanına teknolojik yangın merdivenlerini ulaştırmaktadır. Başarı Yangın Merdiveni Firması ile kaliteli imalat yaptırın.

Her bir aşamasında müşterilerine danışarak çalışan ve istekleri doğrultusunda renk ve özellikleri barındıracak olan sahanlıklı düz kollu yangın merdivenlerini kullanmalarına aracı olan firmamız ile hemen internet üzerinden veya telefonlarınız aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bizlere ulaşarak yangın merdiveni modellerimizi inceleme fırsatı bulabilir, fiyatlarımızı değiştiren kaliteli çalışmalarımızdan haberdar olabilirsiniz. Sizler için en ucuz yangın merdiveni fiyatlarını sunacak olmanın gururunu yaşamaktayız. Bu hislerimize ortak olmak, hayatınızı ve binalarınızı yangın merdiveniyle güven altına almak için bizi arayabilirsiniz. 0216 621 98 42

YORUMLAR

  Henüz Yorum yazılmamış.İlk yorum bırakan sen ol..!

BİR YORUM YAZ

Yangın Merdiveni Yangın Merdiveni Yangın Merdiveni Yangın Merdiveni
 • "yangın merdiveni"; "yangın kapısı"; "yangın merdiveni"; "yangın danışmanı "; "yangın merdiveni"; "yangın merdiveni";
 • Yukarı Çık