Ümraniye Yangın Merdiveni

EN ÇOK OKUNANLAR

SON YORUMLAR

 • Dilan YILMAZ
  İş yerimiz için yangın merdiveni yaptırdık. İşinde çok başarılı ve çok ilgili bir firma hiç bir sorun yaşamadan yangın merdiveni kurulumunu yaptılar çok memnun kaldık. Herkese de tavsiye ederim.
 • Gürol AVCI
  iş merkezimize yangın merdiveni yaptırdık. Firma işinde çok başarılı ve çok ilgili. Çalışmalarından çok memnun kaldık ve hiç bir aksilik yaşamadık. Kesinlikle tavsiye ederim.
 • Hasan DEMİR
  Dershanemiz için yangın merdiveni yaptırdık ve firmadan çok memnun kaldık.

Ümraniye Yangın Merdiveni

Ümraniye Yangın Merdiveni

Yangın Merdiveni her gün kullandığınız sıradan merdivenlerin dışında bir merdiven türüdür. Aslında herkesin yakından tanıdığı bu merdivenlerin ismi yangın merdiveni olarak bilinmektedir. Binaların bir cephesinde yer alarak, içten dışa güvenli bir tahliye sistemi sağlaması üzerine kurulu olan yangın merdivenlerinin kullanım alanları da tehlikelere göre değişmektedir. Her ne kadar yangın merdivenleri olarak anılsa da, aslında her türlü felaket anında kaçılabilecek alanlardır. Eğer kapalı alanlarda yolunda gitmeyen bir durum, koku veya kötü gaz kokusu alıyorsanız bu durumda hemen kendinizi yangın merdivenlerine bırakabilirsiniz.

Ümraniye yangın merdiveni imalatı için gerekli hususlar bazı yönetmelikler çerçevesinde şekillendirilmiştir. Çok sayıda yangın merdiveni firması tüm Türkiye’ye hizmet vermek adına çalışmalarını gerçekleştirmektedir. Bunlardan birisi olan firmamızdan yangın merdivenlerine dair tüm detaylara hakim olacağınız bilgileri ister web adresi üzerinden, isterseniz de telefonlar üzerinden alabilirsiniz. Kaç kişiye ve kat sayısına kadar nasıl bir yangın merdiveni kullanılması gerektiğini böylece öğrenebilirsiniz.

Aynı şekilde görünüşleri bakımından birbirine benzer yapılar olsa da, imalat sürecinde kullanılan teknik ve malzemelere göre değişen modelleri bulunan yangın merdivenlerinin fiyatları da farklılık göstermektedir. İşte bu yangın merdiveni fiyatları hususunda değişiklik gösteren faktörlerin neler olduğunu merak ettiğiniz de yine firma çalışanlarımızla irtibata geçebilirsiniz. Firma yetkililerimiz sizlere yangın merdiveni fiyatları için değişiklik arz eden durumları belirtmektedirler. Alacağınız ürüne ne kadar para ödeyeceğinizi bilmenizin hakkınız olduğunu düşünmekte, ancak binanız üzerinde birtakım ücretsiz keşif hizmetleri sunmadan bu rakamları net olarak verememekteyiz.

Ucuz olduğu kadar bakımlı görünen yangın merdivenlerine kavuşmak isterseniz mutlaka firmamızla iletişim kurmanızı öneriyoruz.
Hangi tip yangın merdivenini yaptırmalıyım diye düşünenlerin meraklarına son verecek olan kaliteli hizmetleri firmamız aracılığıyla sunmaktayız. Kafamıza göre değil yönetmelikler çerçevesinde karar verdiğimiz yangın merdiveni tipine göre üretimlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Z tipi yangın merdiveni için uyumlu binalarda gerçekleştirdiğimiz çalışmaların ardından dayanıklı ve paslanmayan malzemelerden üretilmiş  olan yangın merdivenlerin montaj işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

Bakımlı ve ucuz yangın merdivenleri için hiç vakit kaybetmeden bulunduğunuz her yerden firmamızla iletişime geçerek en yakın şubemizle uzun yıllar iletişimde kalabilirsiniz. 

 Yangın Merdiveni, yangın ve diğer afetler karşısında insanların dışarı tahliyesi için bir yol olan önemli yapılardır. İnsanların bulunduğu binadan sağlıklı ve güvenli bir şekilde çıkmalarına olanak sağlayan önemli sistemlerdir.

Yangın Merdiveni yönetmelikçe desteklenerek zorunlu hale getirilerek yapılmış olan yüksek katlı yapılarda ve yapılacak olan yapılarda zorunlu bir şekilde yangın merdiveni olması gerekmektedir. Özellikle kalabalık alanlarda; okul, dershane, hastane, yurtlar vb. birçok kamu kurum kuruluşları gibi bu alanın dışında kalan diğer kalabalık iş yerlerinde de mutlaka bulunması gerekmektedir. Olmaması halinde ciddi yaptırımlara neden olmaktadır.

Binanın yapısına ve yüksekliğine göre uygulanacak yangın merdiveni çeşidi de farklılık gösterebilmektedir.  Yapının dar bir alanda olması ve kat sayısı da düşük olması ile dairesel yangın merdiveni tercih edilmektedir. Veya yüksek katlı büyük yapılarda ise, Z Tipi Yangın Merdiveni yönetmelikçe belirlenerek yapılmalıdır. Bu yüzden bulunduğunuz yapının yangın merdivenine elverişli olup olmadığına öncelikle bakılır. Gereken işlemlerin ardından Yangın Merdiveni Firmaları arasında seçtiğiniz firmanın kaliteli ve yönetmeliğe uygun Yangın Merdiveni İmalatı gerçekleştirilip gerçekleştirmediğine kalmaktadır.  Yangın merdiveni firmaları arasında dikkat etmeniz gereken önemli husus da Yangın Merdiveni Fiyatları olmaktadır. İnsanlar ucuz olsun da ne olursa olsun diyerek bu açıdan firma arayışına girmektedir. Böyle bir olanağı düşünerek baştan hata yapmış olursunuz. Çünkü yangın merdiveni firmaları arasındaki seçiminizde firmanın kalitesi ve yapacağı yangın merdiveninin yönetmeliğe uygunluğuna bakarak seçimde bulunmanızda fayda vardır.

Yangın merdiveni  zorunlu ve standartlara uygun bir şekilde dizayn edilmesi gerekmektedir. Ve kullanılan malzemenin özellikleri standartlara uygun bir şekilde olmalıdır. Eğer böyle bir firma profiline ulaşırsanız ise hiç kaçırmayın. Çünkü firmalar arasındaki seçimde kalite ve hızlı, etkin profesyonel personel kadrosuna da bakarak etkili bir firma seçebilirsiniz.

YORUMLAR

  Henüz Yorum yazılmamış.İlk yorum bırakan sen ol..!

BİR YORUM YAZ

Yangın Merdiveni Yangın Merdiveni Yangın Merdiveni Yangın Merdiveni
 • "yangın merdiveni"; "yangın kapısı"; "yangın merdiveni"; "yangın danışmanı "; "yangın merdiveni"; "yangın merdiveni";
 • Yukarı Çık