Yangın Merdiveni Fiyatları ve İmalatı

EN ÇOK OKUNANLAR

SON YORUMLAR

 • Dilan YILMAZ
  İş yerimiz için yangın merdiveni yaptırdık. İşinde çok başarılı ve çok ilgili bir firma hiç bir sorun yaşamadan yangın merdiveni kurulumunu yaptılar çok memnun kaldık. Herkese de tavsiye ederim.
 • Gürol AVCI
  iş merkezimize yangın merdiveni yaptırdık. Firma işinde çok başarılı ve çok ilgili. Çalışmalarından çok memnun kaldık ve hiç bir aksilik yaşamadık. Kesinlikle tavsiye ederim.
 • Hasan DEMİR
  Dershanemiz için yangın merdiveni yaptırdık ve firmadan çok memnun kaldık.

Yangın Merdiveni Fiyatları ve İmalatı

Yangın Merdiveni Fiyatları ve İmalatı

 Z tipli yangın merdiveni fiyatlarından bahsedersek yaklaşık olarak kat başı 5500 TL ila 8500 TL arasında değişmektedir. İnsan can güvenliğini ön planda tutarsak bu fiyatın bir önem taşımaması gerekmektedir. Başarı Mühendislik daima insan can güvenliğini ön planda tutmaktadır.

Yangın merdiveni acil tahliye için mutlak önem arz etmektedir. Kim sevdiği insanları ihmal yüzünden kaybetmek ister ki. Bir daha görme şansı dahi olmadan hayatlarını kaybetmelerine göz yummak zorunda kalmayın diye sizleri en kaliteli yangın merdiveni yapıları ile tanıştırmaktayız. Yangın merdivenleri beton veya basamak yığınlarından oluşan yapılar olarak görülmemelidir. Bu yapıların kullanım amaçları çok daha önemli bir yer kaplamaktadır. İşte sizler de yangın merdiveni ne için kullanılır sorusunun yanıtına öncelik vermelisiniz. Bu nedenle güvenilir ve yönetmeliklere uygun olarak yangın merdiveni imalatı yapmakta olan firmalarımızı arayabilirsiniz. Her yaştan insanın aradığı yangın merdiveni modelini bulabileceği adreslerimiz üzerinden sahip olacağınız yapılar için çalışan uzman ekibimiz ile siz de yüz yüze görüşebilirsiniz. Çizim, montaj, boya veya bakım konularında sizlere uzun yıllar boyunca hizmetlerini sürdüren firmamız sayesinde oldukça rahat edeceksiniz. Üstelik her cebe uygun yangın merdiveni fiyatları sayesinde zor durumda kalmayacaksınız. Binalarda ve dairelerde yapılacak olan bu güvenilir yapılar için siz de acele edeceksiniz. Daha fazla tehlike saçan beton yığınları arasında kalmamak ve doğal afetlerde büyük kayıplar yaşamamak için bu durumun son derece önemli olduğunun farkına varmalısınız. Sizlere bu konuda daha fazla bilgi vereceğimiz destek hattımız üzerinden bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.

  Böylece aklınızdaki tüm soru işaretlerinin silinmesini sağlayacak olan görüşmeleri size özel olarak ayırdığımız süreler içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. Binalarınıza en uygun modelleri çizdirmek veya z tipi yangın merdiveni ürünlerini görmek için bizi mutlaka ziyaret edin. En teknolojik cihazları kullanarak sizlere hızlı ve kaliteli bir biçimde hizmet vermenin rahatlığı içerisinde uzun yıllardır çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Montaj ve bakım çalışmalarında sizlere sürekli destek olacak ekibimiz ile siz de hemen tanışın ve bu konforu uzun yıllar boyunca yaşamaya devam edin. Böylece yangın merdiveni ne için kullanılır sorusunun yanıtını da bizzat yaşayarak öğrenin. 0216 621 98 42

 İKİNCİ EL YANGIN MERDİVENİ  
 Yangın dünyada oluşabilecek en tehlikeli doğal afettir küçük bir kıvılcımdan  oluşup büyük bir alanı yok edebilir. Bu felaketle baş etmek için mutlaka  her yapıda yangın merdiveni bulunmalıdır. Yangın merdiveni yangın sırasında kolayca kaçarak tehlikeli alandan uzaklaşmanızı sağlayacak tek ve en önemli sistemdir. Binanın dışına monta edilen ve baştan aşağı merdiven basamakların oluşan tahliye kapılardan insanların merdivene ulaşabileceği çok sağlam merdivenlerdir. İkinci el yangın merdiveni fiyatları kat başına ortalama 4000 TL ile 6000 TL arasında değişir.

    Okullarda evlerde, iş yerlerinde, hastanelerde, bankalarda, kütüphanelerde yani  50 kişinin  yaşadığı her yerde yangın merdiveni bulunması şarttır ve yasa  gereğidir. Konut koruma yönetmeliğine göre yargın merdiveni bulunmayan her işletme suç işletmektedir. Çünkü yangın her zaman olmasa da olduğu her yerde ağır hasarlar bırakıyor ve birçok can alıyor. Bu kayıpları en az indirmek için yangın merdiveni kullanmak şarttır. Herhangi bir tehlikeli bir durumda bu merdivenlerden kaçabilir ve güvenli alanlar rahatça ulaşabilirsiniz. Ayrıca  yangın merdiveni  itfaiyenin  acil durumlarda erişebilmesi ve hemen yardım etmesinde büyük rol oynar .  Düz kollu yangın merdiveni için firmamızdan detaylı bilgi ve fiyat alabilirsiniz. 

     Yangın merdivenleri  binanın şeklini tamamen almalı ve sapma asla olmalıdır, bu sapmalar yangın sırasın kaçmakta olan insani taşımaya bilir ve çöke bilir. Monta edilirken bina çıkışları tam hesaplanmalı ve kapıların hizasında olmalıdır. Basamakları boyu ve ayak basma alanı dikkatlice hesaplanmalı ve ona göre yapılmalıdır. Z tipi yangın merdivenleri seçilmeli ve zemine yatay olarak monta edilmelidir.  merdivenlerin yapımızda yanmaz ve paslanmaz ürünler kullanmalı, ısıya dayanıklı olmalıdır. İtfaiye araçlarına ve ekipmanlarının rahatça ulaşabileceği merdivenler tercih edilmesi ve yangın sırasın başka kazalara neden olmalıdır. Kötü hava şartları göz önünde bulundurarak buzlanmayan ve kar tutmayan ürünler kullanmalıdır. Yargın merdiveni her yapıda bulunmalı ve  tahliye kapıları her zaman  açık halde tutulmalıdır. Yangın merdiveni metre fiyatı ortalama 2000 TL ile 5000 TL arasındadır. Yangın merdiveni fiyatı için arayınız.

YORUMLAR

  Henüz Yorum yazılmamış.İlk yorum bırakan sen ol..!

BİR YORUM YAZ

Yangın Merdiveni Yangın Merdiveni Yangın Merdiveni Yangın Merdiveni
 • "yangın merdiveni"; "yangın kapısı"; "yangın merdiveni"; "yangın danışmanı "; "yangın merdiveni"; "yangın merdiveni";
 • Yukarı Çık