Yangın Merdiveni Ölçüleri

EN ÇOK OKUNANLAR

SON YORUMLAR

 • Dilan YILMAZ
  İş yerimiz için yangın merdiveni yaptırdık. İşinde çok başarılı ve çok ilgili bir firma hiç bir sorun yaşamadan yangın merdiveni kurulumunu yaptılar çok memnun kaldık. Herkese de tavsiye ederim.
 • Gürol AVCI
  iş merkezimize yangın merdiveni yaptırdık. Firma işinde çok başarılı ve çok ilgili. Çalışmalarından çok memnun kaldık ve hiç bir aksilik yaşamadık. Kesinlikle tavsiye ederim.
 • Hasan DEMİR
  Dershanemiz için yangın merdiveni yaptırdık ve firmadan çok memnun kaldık.

Yangın Merdiveni Ölçüleri

Yangın Merdiveni Ölçüleri

Yangın Merdiveni Ölçüleri

Her ürünü sipariş verirken belirli özelliklerine göre fiyatlarının değişmekte olduğunu görürsünüz. Özellikle can güvenliğinizi sağlayacak olan tedbir amaçlı bir ürüne sahip olmak istediğiniz de sizi yanılgıya düşürecek bazı noktalar olabilir. İşte şimdi size bu yazımızda yangın merdiveni fiyatlarını değiştiren bazı faktörlerden bahsedeceğiz. Bunun yanı sıra yangın merdiveni yaptırırken hangi durumlarda dikkatli olmanız gerektiğine de değineceğiz.

Gazete veya haberlerde gördüğünüz felaket haberlerindeki ihmaller can kaybı yaşanma oranını ve sayısını yükseltmektedir. Çünkü yerleşmenin biçimsiz olmasının yanı sıra, güvenli olması adına bu binalarda yangın merdiveni olmadığı da görülmektedir. Yangın merdivenleri yönetmeliklere göre her binada iki şekilde bulunmak zorundadır. Az kat sayısına sahip binalarda dairesel olabilirken, yüksek katlı binalarda ise yangın merdivenleri Z tipli olmak zorundadır. Bu zorunluluğa uymayan binalar hakkında ilgili bakanlık ve yönetmelik gereğince ceza uygulamaları gerçekleşmektedir.

İşte bu yangın merdiveni türlerine göre fiyatlar da değişmektedir. Yangın merdiveni fiyatları belirlenirken yangın merdiveni imalatı gerçekleştiren firma öncelikle ücretsiz bir keşif yapacaktır. Çünkü her merdivenin ölçüsü binalarınıza uymayabilir. Bu uygulamanın ardından yangın merdiveni fiyatlarının artmakta veya azaltmakta olduğu görülmektedir. Bunun yanında üretim için seçilecek malzeme de oldukça önemlidir. Kaliteli malzemeler için yüksek miktarların ödenmesi her zaman söz konusu olmaz. Bu nedenle yangın merdiveni fiyatları çoğu zaman yanıltıcı olacaktır. En iyisi kalitesinden ve malzemesinden emin olduğunuz bir marka aracılığıyla bu ürünleri almayı denemelisiniz.

Yangın merdiveni siparişlerinizi verdikten sonra kaliteli bir şekilde tasarım ve imalat gerçekleştirecek olan firmalar sayesinde kendinizi her saatte ve konumda güvende hissedebileceksiniz. Okullar, işyerleri veya alışveriş merkezleri derken ev dışında da kendinizi güvende hissetmek için bu yapıların olmasına sizler de çevrenizde özen göstermelisiniz.  


* İstanbul Yangın Merdiveni İmalatı

* Çekmeköy Yangın Merdiveni Malzemeleri

* Yangın Merdiveni Yönetmeliği 2020

* Tuzla Yangın Merdiveni Fiyatları

* Pendik Yangın Merdiveni Ölçüleri

* Gebze Yangın Merdiveni

* Bursa Yangın Merdiveni

* Yalova Yangın Merdiveni

* Üsküdar Yangın Merdiveni

* Z Tipi Yangın Merdiveni İmalatı

                                                                                          Yangın Merdiveni

 Binalarda yer alan en önemli yapılardan birisi olarak da nitelendirilebilen yangın merdivenleri bugün pek çok yangın merdiveni imalatı yapan firmadan son derece cazip fiyatlandırmalar ile satın alınabilmektedir. Yangın gibi tehlikeli durumlarda binalardan güvenilir bir şekilde tahliye işlemlerinin yapılmasına imkan veren yangın merdivenleri, farklı pek çok çeşidi ile alıcıların ihtiyaçlarını tam olarak karşılayabilmektedir.

Her geçen gün artan kentleşme ile birlikte yangın merdivenlerine olan ihtiyacın da katlanarak arttığı söylenebilmektedir. Bu da bir yerden sonra piyasaya çok sayıda yeni yangın merdiveni imalatı firmasının çıkmasına sebebiyet vermektedir. Bundan dolayı son dönemlerde aktif olarak çalışmalarını sürdüren ve piyasaya günden güne yeni yangın merdivenleri modelleri çıkartan yangın merdiveni imalatı firmaları içerisinde en iyi tercihi yapmak isteyenlere detaylı bir araştırmaya gitmeden karar vermemeleri önerilmektedir. Zira birçok yangın merdiveni imalatı firması piyasada diğer firmalara nazaran nispeten yeni olmalarına rağmen bunu açıkça müşterilerine belirtmemekte ve müşterilerin yangın merdiveni satın aldıktan sonra amatörlükleri nedeni ile mağduriyet yaşamalarına sebebiyet vermektedir. İşte bu durumların önüne tam anlamı ile geçebilmek için mutlaka bu alanda profesyonel olarak hizmet veren yangın merdiveni imalatı firmalarının tercih edilmeleri gerekmektedir.

Özellikle İstanbul ve çevresinde hizmetlerini başarılı bir şekilde sürdüren yangın merdiveni imalatı firmaları arasında seçim yaparken bir de fiyat politikalarına göz gezdirilmesi tavsiye edilmektedir. Zira bazı yangın merdiveni firmaları kaliteli yangın merdivenlerini oldukça cazip fiyatlandırmalar ve özel kampanyalar üzerinden iyi bir yangın merdiveni ihtiyacı olan kişilerle buluşturabilmektedir.  Başarı Mühendislik ile iletişim sağlayınız.

YORUMLAR

  Henüz Yorum yazılmamış.İlk yorum bırakan sen ol..!

BİR YORUM YAZ

Yangın Merdiveni Yangın Merdiveni Yangın Merdiveni Yangın Merdiveni
 • "yangın merdiveni"; "yangın kapısı"; "yangın merdiveni"; "yangın danışmanı "; "yangın merdiveni"; "yangın merdiveni";
 • Yukarı Çık