Bloglar

EN ÇOK OKUNANLAR

SON YORUMLAR

 • Dilan YILMAZ
  İş yerimiz için yangın merdiveni yaptırdık. İşinde çok başarılı ve çok ilgili bir firma hiç bir sorun yaşamadan yangın merdiveni kurulumunu yaptılar çok memnun kaldık. Herkese de tavsiye ederim.
 • Gürol AVCI
  iş merkezimize yangın merdiveni yaptırdık. Firma işinde çok başarılı ve çok ilgili. Çalışmalarından çok memnun kaldık ve hiç bir aksilik yaşamadık. Kesinlikle tavsiye ederim.
 • Hasan DEMİR
  Dershanemiz için yangın merdiveni yaptırdık ve firmadan çok memnun kaldık.

BLOG

 • Z Tipi Yangın Merdiveni

  Yangının çıkıp çıkmayacağı hiç kimse tarafından önceden bilinmediği için;  bütün binalara yangın merdiveni gerekmektedir. Yangın merdiveni imalatı öncesi yangın danışmanı öncülüğünce ve yangına dayanıklı malzeme ile yapılmalıdır. Kullanılan bütün malzemelerin A1 kalite olması gerekmektedir. Yasalarımızda da konusu geçen yangın merdivenleri yapımı için binanın 4 kattan fazla veya ölçülerinin 4 katlı bir binadan daha uzun olması sonucu zorunlu olarak binada yangın merdiveni bulundurmak gerekmektedir.

  Yangın merdivenlerinin en yaygın iki tipi vardır. Bunlardan ilki dairesel yangın merdivenleri ve ikincisi ise z tipi yangın merdiveni olarak bilinmektedir. Ayrıca düz kollu yangın merdiveni olarak da tabir ettiğimiz merdiven çeşidi mevcuttur. Z tipi yangın merdiveni çok yaygın olarak kullanılmaktadır ve bu nedenle her insanın mutlaka bir gün karşılaştığı z tipi yangın merdiveni aynı zamanda yasalarımıza da en çok uygun olan yangın merdiveni tipi olarak kabul görmektedir.

   Firmamıza yangın merdiveni için görüşmeye geldiğinizde öncelikle yangın merdiveni yaptıracağınız binayı görmek, incelemek zorunluluğumuz bulunmaktadır. Yetenekli ve deneyimli işçi kadromuz ile incelediğimiz binanızda hangi ölçülerde ne tip yangın merdiveni bulundurulması konusunda bilgilendirilerek, çalışan deneyimli personellerimiz tarafından bilinçlendirilmiş olacaksınız.

  Yürürlükte ve yönetmelikte olan yangın merdivenleri ile ilgili standart yasalara göre çalışan firmamızla anlaşarak binanıza yaptırdığınız z tipi yangın merdiveni ile ilgili, yapım aşamasından sonrası ile ilgili herhangi bir yasal sıkıntı çekmeden güvenliğinizi kolay, kaliteli ve ekonomik bir şekilde sağlamış olursunuz.

  Yangın merdiveni firması olarak yangın danışmanımız ve mühendisimiz öncülüğünde deneyimli ustalarımızın size vereceği bakım ile ilgili bilgiler yangın merdivenlerinizin bakımı ve aynı zamanda kontrolleri eksiksiz yaparak, deneyimli ve özgün işçilikleri ile firmamızın çalışanları, bir bütün olarak çaba sarf ederek yangın merdivenlerinizden memnuniyetinizin uzun seneler sürmesini sağlamaya çalışacaklardır.

   Firmamızın prensibi haline gelmiş olan müşterilerimizi memnun etme anlayışı ile onların can güvenliği, mal güvenliği ve mutluluğu için deneyimli ustalarımızın yaptığımız kaliteli işler ile her zaman takdir topladı ve müşterilerimizden her zaman iyi eri dönüşler alınarak daha mutlu ve gururlu bir şekilde çalışmamızı, deşarj olmamızı sağladı. Başarı Mühendislik olarak daima uzman kadro ile devam etmekteyiz.

   Sürekli güncellenen inşaat ve yangın teknolojisini takip eden firmamızın bakım ve onarımını da üstlendiği kaliteli hammaddeye sahip yangın merdivenleri ile can güvenliğinizi sağlayabileceksiniz. Dolayısı ile sahip olacağınız bu yangın merdivenleri ile acil durumlarda paniklemeden düzgün bir şekilde acil çıkışa rahat bir şekilde yönelebilmenizi sağlayabilecek, tehlike anında sizi kurtarabilecek donanımla kaplanmış yangın merdivenleri ile daha mutlu ve güvenliğinizden emin olduğunuz için psikolojik açıdan hafiflemiş olacaksınız. Yangın merdiveni yönetmeliği ve yangın merdiveni fiyatları için bizimle kolayca irtibat sağlayabilirsiniz. 0216 621 98 42

  DEVAMINI OKU
 • Dairesel Yangın Merdiveni

      Dairesel Yangın Merdiveni

  Kurduracağınız dairesel yangın merdivenleri sadece yangın anında kurtuluş için gerekmekte değildir. Zira binanıza kurdurtacağınız yangın merdiveni aynı zamanda sizin için bir acil çıkış ünitesidir. Kimse tam hayatım kurtuldu derken son bir macera ile daha karşılaşmak istemez, bu nedenle binanıza yaptıracağınız yangın merdiveni çok sağlam ve güvenli olmalıdır. Tam olarak emin olmanız ve bunun için yangın danışmanları liderliğinde yangın merdiveni firmaları ile iyi bir görüşme sağlamanız gerekmektedir. Güzel bir iletişim ile size güven verebilecek ustalıkta olduklarını bildirmelidirler. Bu konuda sizi asla yarı yolda bırakmayacak olan Başarı Yangın Güvenliği şirketi İstanbul Yangın Merdiveni ekibi sizi her detayla ilgili bilgilendirerek, konuya hakim bilinçli bir müşteri olarak seçimlerinizi yapmanızı sağlayacaktır. 

   Yangın Merdiveni firmamız sürekli gelişmekte olan içeriği ile Türkiye’ de iyi  bir yer edinmiş ve firma olarak gittikçe yaygınlaştırdığımız hizmetimiz ile İstanbul’un ve Türkiye’nin her yerinde hizmet vermekteyiz. Gelişen teknoloji ile ilerleyen firmamızın yangın merdivenleri için ürettiği fikirler ve yenilikler insanların aniden felaketler sonucu oluşan ve hayati önem arz eden sorunlarına kısa çözümler üretmeyi hedeflemektedir. Bu nedenle İstanbul Yangın Merdiveni firmamız size her zaman kendini geliştiren usta kadrosu ve teknolojik  yenilikleri ile can güvenliğiniz için önemli açıklamalar yaparak, işçilikleri hakkında bilgilendirerek güveninizi  kısa sürede sağlayabilecektir.  Firmamız dairesel yangın merdiveni firmaları arasında kendini ispatlamış ve önemli bir yer tutmuş olduğu için, ekibimiz size işçiliklerini ustalık ile tanıtacaktır.

  İstanbul Yangın Merdiveni firmamızın başarısının ana nedeni disiplinli yaklaşım ve aynı zamanda yenilikçiliktir. Sürekli başarı sağlayan firmamız atılımları ile Türkiye’de kazandığı önemi ve prestijli her şeyden önce işte bu yenilikçi ve disiplinli yaklaşımına borçludur. Bu nedenle müşterilerimizin bizim yangın merdiveni firmamıza  yaptığı  geri dönüşler her zaman, markalaşacak olan firmamız için sevindirici olmuştur. Amacımız insanların güvenliğini, huzurunu sağlayarak onları mutlu etmek ve bundan keyif almaktır…

   Profesyonel ekibi ile size yardımcı olacak  yangın merdiveni firmamız İstanbul Yangın Merdivenisize kaliteli dairesel yangın merdivenleri ve kaliteli işçilik sunacak olmasının yanı sıra hem de ekonomik olması açısından sizi mutlu edecektir. 

  Hizmetimizden yararlanmak istiyorsanız çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz. 0216 621 98 42

  DEVAMINI OKU
 • Makaralı Yangın Merdiveni

  Makaralı Yangın Merdiveni

  Yangın merdiveni imalatları konusunda sektörde bulunan ve sektörün en iyi firmaları olarak bilinen makaralı yangın merdiveni imalatı yapan firmaları tercih ederek hayatınız boyunca hem kendinizi hem sevdiklerinizi koruyabilir, yangın anında oluşabilecek can kayıplarını minimum seviyeye indirebilirsiniz. Z tipi ve dairesel yangın merdiveni olarak üretilen yangın merdivenleri belirli ölçülere göre üretilmektedir. Binaların yangından korunması hakkındaki yönetmeliklerde yer alan yangın merdiveni ölçüleri döner merdiven için şu şekildedir.

  • Döner merdivenlerinde kova olarak tabir edilen merkezin en fazla 50 santim uzağında basma genişliği bulunmalı ve 250 mm olmalıdır. Basamak yüksekliği ise 175 mm olmalı daha fazla standartlara göre kabul edilmemektedir. Baş noktası yüksekliği dediğimiz yükseklik ise 2,5 metreden az olmamalıdır. Aksi durumda yangın yönetmeliğine göre aykırı bir tasarım olacağı için kullanılmayacaktır. Döner merdiven dönüş çapı ise 280 mm den az olmamalı, basamak bağlantı noktalarının genişliği ise 8 cm den az olmamalıdır.

  Yangın merdiveni imalatı yapan firmalar bu ölçülere göre üretim yapmakla sorumludur. İmalat ölçüleri bu ölçülerden farklı olduğunda insanların tahliyesi sırasında ciddi riskler ile karşılaşabilirsiniz. Yangın merdiveni fiyatları geniş bir yelpazeye yayılmış olsa da binaların yangından korunması hakkındaki yönetmeliklerde yer alan standartlara göre üretim yapan ve daha önce imal ettiği yangın merdiveni referansları ile adından söz ettiren firmalardan yangın merdiveni tedarik etmelisiniz. Yangın merdiveni bağlantı noktalarında yer alan yangın kapıları da kaçış için doğru imal edilmek zorunda olup sahanlığı daraltmayacak şekilde monte edilmelidir. Gerçek ve doğru ölçülere göre imal edilen merdivenler sizi sorumluluk almaktan koruyacağı gibi sevdiklerinizin de korunmasını sağlayacaktır. Makaralı yangın merdiveni için keşif ve hizmet talebinde bulunmak için arayın. 0507 441 05 73

  DEVAMINI OKU
 • Düz Kollu Yangın Merdiveni

  Düz kollu yangın merdiveni

   Düz yangın merdivenlerinin hayatımıza girmesiyle birlikte kendimize daha güvenilir alanlar açmak konusunda büyük kolaylıklarla tanışmış bulunmaktayız. Başta adı üzerinde yangın olmak üzere, daha birçok doğal afetler ve beşeri faktörlerden kaynaklanan hasarlı felaketlere karşı önlem alabilirsiniz. Düz kollu sahanlıklı yangın merdivenleri sayesinde her yaştan sevdiğiniz, hayati tehlike yaşamadan kısa sürede ve kolayca bulunduğu olay yerini terk edecektir. Kendilerine güvenli bir alan oluşturmak, ısı ve dumana karşı zararsız sahalara bir an önce ulaşmak için kaliteli olarak üretilmesi gereken düz kollu yangın merdivenlerini kullanan kişiler, büyük anlam ifade eden kısa zaman dilimlerinde bu sorunları atlatacaklardır.

  Düz kollu yangın merdivenlerinin kaliteli olarak yapılması, uygun malzemeler kullanılması ve ölçülerinin yönetmeliklere uygun olarak yapılması oldukça önemlidir.

  Bu aşamalarda imdadınıza koşacak olan İstanbul yangın merdiveni firmamız sayesinde ucuz fiyatlarla, profesyonel hizmetleri bir arada görebilirsiniz. Müşterilerini memnun etme misyonuyla attığı kendinden emin adımlarla sektör içerisinde yılların tecrübesini yangın merdivenlerine aktaran firmamız, yönetmelikler çerçevesinde binanız için en uygun modeli tasarlamaktadır.

  Z tipi ve daire tipi olmak üzere iki çeşitlerini göreceğimiz yangın merdivenlerinde genellikle Z harfini andırdığı için bu ismi alan modelleri tercih edilmektedir. Yüksek katlardan inişler esnasında baş dönmesi gibi problemleri ortadan kaldırması nedeniyle tercih edilen bu model için kat sayısı sınırlaması yoktur. Binalarınızın yüksekliği ne olursa olsun, zorunlu olan yangın merdivenlerinin monte edilmesiyle birlikte daha güvenli ve kaliteli yaşam alanları haline dönüşecektir.


  Yangın merdiveni sektöründe barınan yüzlerce firma arasından kalitesini ispat eden ve çeşitli sertifikalarla başarılarını tüm müşterilerinin gözleri önüne seren firmamız, başta İstanbul olmak üzere Türkiye’ nin dört bir yanına teknolojik yangın merdivenlerini ulaştırmaktadır. Başarı Yangın Merdiveni Firması ile kaliteli imalat yaptırın.

  Her bir aşamasında müşterilerine danışarak çalışan ve istekleri doğrultusunda renk ve özellikleri barındıracak olan sahanlıklı düz kollu yangın merdivenlerini kullanmalarına aracı olan firmamız ile hemen internet üzerinden veya telefonlarınız aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

  Bizlere ulaşarak yangın merdiveni modellerimizi inceleme fırsatı bulabilir, fiyatlarımızı değiştiren kaliteli çalışmalarımızdan haberdar olabilirsiniz. Sizler için en ucuz yangın merdiveni fiyatlarını sunacak olmanın gururunu yaşamaktayız. Bu hislerimize ortak olmak, hayatınızı ve binalarınızı yangın merdiveniyle güven altına almak için bizi arayabilirsiniz. 0216 621 98 42

  DEVAMINI OKU
Yangın Merdiveni Yangın Merdiveni Yangın Merdiveni Yangın Merdiveni
 • "yangın merdiveni"; "yangın kapısı"; "yangın merdiveni"; "yangın danışmanı "; "yangın merdiveni"; "yangın merdiveni";
 • Yukarı Çık